Krídlatka japonská 500+ x 100 kapsúl - Polygonum japonicum Náhľad

Krídlatka japonská 500+ x 100 kapsúl - Polygonum japonicum

AR2622

Zloženie: Krídlatka japonská 500+ x 100 kapsúl - Polygonum japonicum
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

Na sklade

17,69 €

Detaily

Zloženie: Krídlatka japonská 500+ x 100 kapsúl - Polygonum japonicum
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach


Krídlatka japonská podzemok sa používa v tradičnej čínskej medicíne a japonskej medicíne už tisíce rokov. Bylina sa najčastejšie používa ako liek na rôzne infekcie (ako bakteriálne, vírusové a plesňové), bolesti kĺbov, rovnako ako doplnok k ochorenia kardiovaskulárneho systému a niektorých typov rakoviny. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov chráni kardiovaskulárny systém, pečeň a bunky nervového systému. Kapsuly z odrody japonskej krídlatky obohatenej o resveratrol majú mnohé pro-zdravotné vlastnosti. Obsahuje veľa hodnotných zložiek - vrátane je bohatým zdrojom resveratrolu. Zvyšovaním obsahu resveratrolu v kapsulách sa znížilo množstvo užívaných kapsúl, ale zvýšila sa ich účinnosť. Jedna kapsula obsahuje 50 mg trans-resveratrolu a 450 mg žalúdka kestrel. Balenie obsahuje 100 kapsúl.

APLIKÁCIA
Pozitívny vplyv na imunitný systém
Pozitívny vplyv kardiovaskulárny systém
Estrogénna aktivita

Ďalšie prínosy pre zdravie
Zmierňuje ochorenia kĺbov
Podporuje proces čistenia a detoxikácie organizmu
Ovplyvňuje reguláciu metabolizmu

Dlhší a pravidelný príjem doplnku môže vyvolať estrogénny účinok. Z tohto dôvodu môžu kapsuly zmierniť negatívne príznaky menopauzy u žien s androgénnym akné a môžu byť užitočné pre mužov, ktorí sa potýkajú s hypertrofiou prostaty.

ZLOŽENIE
1 kapsula obsahuje 450 mg mletého podzemku krídlatky japonskej a 50 mg resveratrol (extrakt z krídlatky japonskej). Celulózová kapsula - vhodná pre vegánov. Účinná látka krídlatky zahŕňa deriváty stilbénu: resveratrol, polidatin; deriváty antracénu: emodín, parietín, chryzofanol, chinín, cyto-toozín; flavonoidy: kvercetín, luteolín, apigenín a ďalšie zlúčeniny z fenolovej skupiny, napríklad protocátová kyselina a fytosteroly

Kontraindikácie
Choroby spôsobujúce poškodenie sekrécie zažívacieho enzýmu, enzymatické nedostatky v zažívacom systéme - kapsule z krídlatky japonskej pôsobia na stimuláciu sekrécie tráviacich štiav. Vzhľadom na estrogénny účinok môže dlhodobý príjem spôsobiť zníženie syntézy mužských hormónov.

AKO POUŽÍVAŤ
1 kapsula 3 krát denne. Odporúča sa užívať kapsulu jednu hodinu pred jedlom.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemôžu nahradiť pestrú stravu a zdravý životný štýl.

CHARAKTERISTIKA RASTLÍN
Japonská krídlatka pochádza z južnej Ázie, dovezená do Európy v devätnástom storočí, pôvodne ako okrasná rastlina, ľahko sa šíri a je teraz považovaný za invazívny druh. Roste rýchlo a rozširuje sa expanzívne, dorastie na 3 až 5 metrov a jej odnože produkujú látky, ktoré inhibujú rast iných rastlín. Pre včelárov je to cenná medová rastlina, kvôli neskorému obdobiu kvitnutia. Hojivou surovinou sú rizómy (korene) (Rhizoma Polygoni cuspidati), ktoré by mali byť získané z neznečistených oblastí, pretože majú schopnosť akumulovať ťažké kovy.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: