Kordyceps 500 mg x 100 kapsúl - Cordyceps sinensis Náhľad

Kordyceps 500 mg x 100 kapsúl - Cordyceps sinensis

AR1444

Zloženie: Kordyceps 500 mg x 100 kapsúl - Cordyceps sinensis
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

Na sklade

18,98 €

Detaily

Zloženie: Kordyceps 500 mg x 100 kapsúl - Cordyceps sinensis
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

Podporuje správne fungovanie imunitného systému. Vzhľadom na prítomnosť polysacharidov Kordyceps posilňuje prirodzené imunitné mechanizmy a prispieva k zvýšeniu aktivity imunitného systému. Má priaznivý vplyv na úroveň nálady a energie. Pravidelne užívanie Kordycepsu pomáha znižovať únavu, revitalizuje a energizuje telo.  Ovplyvňuje fyzickú kondíciu, rozjasňuje myseľ a zlepšuje kognitívne fungovanie. Taktiež funguje ako afrodiziakum (zvyšuje libido) a môže regulovať hladinu glukózy v krvi.

Ďalšie prínosy pre zdravie:
zvyšuje fyzickú kondíciu
Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam oneskoruje proces starnutia tela
znižuje pocit stresu a únavy

POUŽITIE:
Odporúčané použitie: 1 kapsula 2-3 krát denne.
Neprekračujte odporúčanú dávku. Odporúčaný denný príjem nebol stanovený. Diétne doplnky nenahradia pestrú stravu a zdravý životný štýl.

ZLOŽENIE
1 kapsula obsahuje 250 mg extraktu cordyceps (Cordyceps sinensis) štandardizovaného na 30 % polysacharidov a 250 mg mletého cordycepsu. Celulózová kapsula. Balenie obsahuje 100 kapsúl.

KONTRAINDIKÁCIE:

Vzhľadom na nedostatok výskumu nepoužívajte počas tehotenstva a počas dojčenia. Kordyceps by nemali používať ľudia trpiaci autoimunitnými ochoreniami, pretože ich imunostimulačné vlastnosti môžu zhoršiť symptómy ochorenia. Osoby po transplantácii by nemali používať cordyceps (tablety, kapsuly).
Osoby plánujúce operáciu by mali prestať užívať cordyceps aspoň 2 týždne pred plánovaným chirurgickým zákrokom,  pretože môže spomaliť proces zrážania krvi.

INTERAKCIE:
Neodporúča sa kombinovať s forskolinovými prípravkami, ako je indická žihľava (Coleus Forskohlii) a kofeín.


BEZPEČNOSŤ A NEŽIADUCE ÚČINKY:
Nebol zistený žiadny toxický účinok V prípadoch, ked boli podávané veľmi vysoké dávky cordyceps (80g/kg/deň počas 3 mesiacov). Niektorých prípadoch sa môžu vyskytnúť: sucho v ústach, nevoľnosť, hnačka

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: