Ubulawu 10 ml Náhľad

Ubulawu 10 ml

AR3000

Zloženie: Ubulawu 10 ml
Zaradenie: Etnobotanika

Na sklade

11,53 €

Detaily

Zloženie: Ubulawu 10 ml
Zaradenie: Etnobotanika

Zaujímavá snívajúca tinktúra Ubulawu založená na prísadách, ktoré už stovky rokov používajú africké kmene Zulu a Xhosa. Zložky tinktúry používajú v iniciačných rituáloch na zlepšenie pamäti, na liečenie duševných porúch a tiež na pomoc pri kontakte s duchmi. Čistí myseľ a telo, v juhoafrických krajinách sa považuje za tradičnú medicínu.

Je zaujímavé, že je účinný od prvého dňa. Prvotné správy naznačujú vlastnosti, ktoré podporujú lucidné snívanie. Ubulawu zvyšuje REM fázu spánku. To vám môže pomôcť lepšie spať.

V dnešnej dobe sa tieto zaujímavé byliny skúmajú a napríklad sa ukazuje, že Synaptolepis kirkii má silné neurotrofické vlastnosti, tj stimuluje neurogenézu.

Etnobotanický produkt. Nemá žiadne psychoaktívne vlastnosti!

Ubulawu nie je určený na spotrebu.

Nepýtajte sa nás, prosím, na spôsob konzumácie Ubulawu. Rešpektujeme právne predpisy EÚ a pre mnohé rastliny to jednoducho nemôžeme urobiť.

ZLOŽENIE
Silene capensis (koreň afrického sna)
Helinus integrifolius (Ubhubhubhu)
Rhus pauciflorus (Uqume)
Synaptolepis kirkii (Uvuma-omhlope)
Balenie 10 ml (20 odmeriek).

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: