Africký koreň snov - Silene capensis - 25g sekaný Náhľad

Africký koreň snov - Silene capensis - 25g sekaný

AR75784

Zloženie: Africký koreň snov - Silene capensis - 25g sekaný
Zaradenie: Svet snov

Na sklade

28,64 €

Detaily

Zloženie: Africký koreň snov - Silene capensis - 25g sekaný
Zaradenie: Svet snov

Africký koreň snov je koreňom z Južnej Afriky s vlastnosťami posilňujúcimi sny. Tento neobvyklý účinok sa dá využiť na preskúmanie sveta snov, osobného rozvoja alebo lepšieho spánku!

TRADIČNÉ POUŽITIE
Kmeň Xhosa (a iné) používali Silene capensis na kontakt s duchmi svojich predkov a bohov. V podstate pripravili penu tým, že šľahali koreň s vodou. Vzhľadom na obsah triterpénových saponínov bol koreň používaný aj na liečbu tuberkulózy.

Ľudia, ktorí používali africký koreň snov, hlásili živé sny plné farieb, plné pohybu a bohaté na tvary .

Úplnejšia a intenzívnejšia fáza spánku REM môže viesť k lepšiemu spánku v kratšom čase.

Treba zdôrazniť, že africký koreň snov nemá žiadne psychoaktívne vlastnosti a neovplyvňuje normálne vedomie!

CHARAKTERISTIKA RASTLÍN
Silene capensis je malý ker s pozdĺžnymi listami, prešívaný, usporiadaný v ružici. Má rád vlhkú pôdu. Odolný voči extrémnym teplotám aj miernym teplotám. Dvojročná rastlina. Zber koreňov sa uskutočňuje v druhom alebo treťom roku kultivácie. Vyskytuje sa v južnej a východnej Afrike.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: