Africká vňať snov - Entada rheedii - 26-30g Náhľad

Africká byľ snov - Entada rheedii - 26-30g semená

AR75204

Zloženie: Africká byľ snov - Entada rheedii - 26-30g
Zaradenie: Svet snov

Tento produkt už nie je dostupný

9,59 €

Detaily

Zloženie: Africká byľ snov - Entada rheedii - 26-30g
Zaradenie: Svet snov

Byliny afrického sna - magické semená - nosia sa ako šperky a slúžia ako amulety, ktoré prinášajú šťastie.

Africká bylina snov je liana, ktorá niekedy dosahuje veľkosť veľkého stromu. Typická pre tropickú Afriku avšak vyskytuje sa aj v Indii, na Filipínach a v severnej Austrálii. Má podlhovasté listy, asi 9 × 4 cm. Kvety s pretiahnutým pohárom, dosahujúce dĺžku 23 cm. Semená veľmi tvrdé, 3 × 5 cm. Sú veľké a ploché. Často sa nosia vo forme náhrdelníkov alebo náramkov ako kúzlo šťastia.

Aplikácie:
Tabak získaný drvením týchto veľmi veľkých semien sa použil na juhoafrickom pobreží na vyvolanie vedomých snov. Zvyčajne sa miešal s inými bylinkami.
Zvyšuje zrozumiteľnosť našich snov, a tým uľahčuje zrozumiteľné snívanie; je to stav, pri ktorom si nie ste len vedomí, že snívate, ale tiež môžete ovplyvniť priebeh spánku.
Tieto druhy rastlín pomáhajú dosiahnuť stav vedomého snívania, ale tiež to nezaručujú, najmä ak nemáte v tejto oblasti skúsenosti. Preto sa pri používaní Entad rheedia odporúča precvičiť vaše osvedčené techniky, aby vás oboznámil s týmto stavom.

Používa sa tiež lokálne vo forme masti na žltačku, bolesti zubov, ulcerácie a muskuloskeletálne problémy. Semená sa používajú pri výrobe šperkov a amuletov, ktoré majú prinášať šťastie.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: