Mačací pazúr Pau d’Arco Lapacho tinktúra 1:1 - 100ml Náhľad

Mačací pazúr Pau d’Arco Lapacho tinktúra 1:1 - 100ml

AR39051

Zloženie: Mačací pazúr Pau d’Arco Lapacho tinktúra 1:1 - 100ml
Zaradenie: Bylinné tinktúry

Na sklade

13,24 €

Detaily

Zloženie: Mačací pazúr Pau d’Arco Lapacho tinktúra 1:1 - 100ml
Zaradenie: Bylinné tinktúry

Pau d'arco (Tabebuia impetiginosa) a vilcacora (Uncaria tomentosa) sú dve mocné rastliny z amazonskej džungle. V kombinácii pôsobia synergicky a navzájom zlepšujú svoje vlastnosti. Nie je lepšie duo, pokiaľ ide o budovanie odolnosti!

Obe tieto rastliny majú dlhú históriu používania medzi domorodými Indiánmi z Južnej Ameriky, ktorí už dávno vedeli, že podporujú imunitný systém a posilňujú organizmus. Používali ich v prípade rôznych infekcií, ako aj profylakticky každý deň, pretože verili, že chránia pred všetkými chorobami, predlžujú život a zabezpečujú pevné zdravie.


TINKTÚRA PAU D'ARCO A VILCACORA
Zdraviu prospešné vlastnosti:
Posilňuje imunitné mechanizmy tvárou v tvár infekciám a infekciám.
Pomáha budovať silnú imunitu a znižuje náchylnosť na infekcie.
Optimalizuje reakciu tela na zápal.
Podporuje rekonvalescenciu.
Má adaptogénny účinok.
Pomáha udržiavať pokožku v dobrom stave.

Viac o vlastnostiach mačacieho pazúra a pau d'arco sa dočítate v našom kompendiu.

DOPLNOK DIÉTY

ZLOŽENIE
Tinctura Tabebuiae et Uncariae 1:1
Vnútorná kôra Pau d'arco (Tabebuia impetiginosa), vnútorná kôra mačacieho pazúrika (Uncaria tomentosa), certifikovaný etylalkohol, destilovaná voda, rastlinný glycerín, jablčný ocot.
Obsah etanolu: 20 %.


AKO POUŽIŤ
2 porcie kvapkadla až 3x denne nalačno alebo podľa pokynov bylinkára-fytoterapeuta alebo naturopata. Časť rozrieďte v ½ šálky vody alebo šťavy.
Balenie obsahuje 100 porcií (50 ml) alebo 200 porcií (100 ml). 1 odmerka (pipeta) je 15 kvapiek tinktúry. 30 kvapiek sa zmestí do 1 ml.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Doplnky stravy nemôžu nahradiť pestrú stravu a zdravý životný štýl.

Skladujte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou. Sediment je prirodzený jav.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: