Cryptolepis sanguinolenta tinktúra 1:1 50 ml Náhľad

Cryptolepis sanguinolenta tinktúra 1:1 50 ml

AR2999

Zloženie: Cryptolepis sanguinolenta tinktúra 1:1 50 ml
Zaradenie: Výťažky

Na sklade

13,51 €

Detaily

Zloženie: Cryptolepis sanguinolenta tinktúra 1:1 50 ml
Zaradenie: Výťažky

Cryptolepis sanguinolenta - malá kvitnúca rastlina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v Afrike. Liečivá surovina sú korene a listy, ktoré je možné zakúpiť v miestnych supermarketoch v západnej Afrike (napr. V Guinei-Bissau, Ghana). Korene sa nazývajú nibima, kaga, gangamau, Cuntesse; a tiež sa používajú na výrobu žltého farbiva.


NÁVOD NA POUŽITIE:
1 dávka kvapkadla až trikrát denne. Na vonkajšie použitie 1 odmerka (pipetka) je 15 kvapiek tinktúry. 30 kvapiek je v 1 ml. Odporúčaná koncentrácia v hotovom prípravku 5-50%.


ZLOŽENIE
Tinctura Cryptolepi 1:1
Cryptolepis sanguinolenta, certifikovaný etylalkohol, rastlinný glycerín, čistená voda, jablčný ocot.


Skladovanie
Uchovávajte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou. Sediment je prírodný jav.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: