Ceanothus tinktúra 1:1 50 ml - Ceanothus americanus Náhľad

Ceanothus tinktúra 1:1 50 ml - Ceanothus americanus

AR2706

Zloženie: Ceanothus tinktúra 1:1 50 ml - Ceanothus americanus
Zaradenie: Bylinné tinktúry

Na sklade

13,51 €

Detaily

Zloženie: Ceanothus tinktúra 1:1 50 ml - Ceanothus americanus
Zaradenie: Bylinné tinktúry

Ceanothus americanus, tiež známy ako červený koreň, účinne podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela stimuláciou lymfatického systému, aby produkoval imunitné bunky a neutralizoval patogény. Okrem toho podporuje tráviace funkcie a ma upokojujúci účinok. Ceanothus americanus pochádza zo Severnej Ameriky. Koreň tejto rastliny sa používa po stáročia v tradičnej medicíne domorodých indianskych kmeňov.  Kmeň Cherokee ho používal na zažívacie poruchy, indiáni Chippewian liečili zápchu a nadúvanie, dýchacie a pľúcne problémy a v kmeňoch Iroquis boli konzumované, aby posilnili a vyživovali krv a zabránili prechladnutiu. Indiáni si tiež všimli, že práškový koreň je dobré analgetikum a pomáha liečiť rany.

ZLOŽENIE:
Tinctura Ceanothi 1:1 Ceanothus americanus, etylalkohol, voda, rastlinný glycerín
V chemickom zložení koreň obsahuje okrem iného terpény (kyselina ceanotová, kyselina 27-hydroxyceanotová a kyselina ceanotetrická) a flavóny (maesopsín a maesoptín-6-O-glukozid).

POUŽITIE: 1 odmerka 3x denne.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: