L-Theanín 150 mg - 100 kapsúl Náhľad

L-Theanín 150 mg - 100 kapsúl

AR88660

Zloženie: L-Theanín 150 mg - 100 kapsúl
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

Na sklade

13,81 €

Detaily

Zloženie: L-Theanín 150 mg - 100 kapsúl
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

L-theanínové kapsuly sú výživový doplnok určený pre ľudí, ktorí potrebujú ticho a chcú znížiť stres a napätie. L-theanín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza v listoch zeleného čaju (Camellia sinensis, C. japonica) a v hnedej blchke (Xerocomus badius).
L-theanín je zlúčenina, ktorá sa podobá štruktúre dvoch neurotransmiterov: glutamátu a GABA.
L-theanín upokojuje podráždené nervy, zmierňuje príznaky napätia a pomáha sústrediť pozornosť. Účinne pomáha dosiahnuť stav relaxácie pri zachovaní jasnosti myslenia a bdelosti. Predpokladá sa, že L-theanín má schopnosť ovplyvňovať frekvenciu mozgových vĺn - zvyšuje aktivitu alfa vln (-1: 8-10 Hz) krátko po prijatí. Rozsah alfa vĺn je spojený so stavom hlbokej relaxácie, ako aj so zvýšenou selektívnou pozornosťou a mentálnym rozrušením.
L-theanínové kapsuly, vzhľadom na ich jedinečný akčný profil, sú cenným doplnkom stravy pre ľudí, ktorí sú vystavení stresu a intenzívnemu intelektuálnemu úsiliu.

ZLOŽENIE
150 mg L-teanínu, želatínové kapsuly.

AKO POUŽÍVAŤ
1 kapsula raz alebo dvakrát denne.
Diétne doplnky nenahradia pestrú stravu a zdravý životný štýl.

INTERAKCIE A NEŽIADUCE ÚČINKY
V dôsledku nedostatku štúdií účinku L-theanínu na vývoj plodu sa neodporúča používať tento prípravok počas tehotenstva a dojčenia. L-teanín sa považuje za bezpečnú zlúčeninu.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: