Sarsaparilla indická - Sarsaparilla kapsule 400 mg x 100 - Hemidesmus indicus Náhľad

Sarsaparilla indická - Sarsaparilla kapsule 400 mg x 100 - Hemidesmus indicus

AR2893

Zloženie: Sarsaparilla indická - Sarsaparilla kapsule 400 mg x 100 - Hemidesmus indicus
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

Na sklade

10,90 €

Detaily

Zloženie: Sarsaparilla indická - Sarsaparilla kapsule 400 mg x 100 - Hemidesmus indicus
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

Sarsaparilla koreň (Hemidesmus indicus) bol v minulosti široko používaný v tradičnej bylinnej medicíne. Získal široké uznanie najmä vo vzťahu k bolesti kĺbov spôsobenej zápalom. Obsahuje cenné steroidné saponíny, ktoré majú rad vlastností podporujúcich zdravie. Sapsaparilla kapsuly podporujú správne fungovanie kĺbov a stimulujú regeneračné procesy, môžu tiež zmierniť bolesť. Vďaka svojej diaforetickej a diuretickej aktivite prispieva k znižovaniu edému, pomáha tiež vyčistiť a detoxikovať telo. Koren smilaxu obnovuje prirodzenú rovnováhu imunitného systému, čo môže priniesť určité výhody ľuďom, ktorí majú problémy s autoimunitou. Kapsuly majú pozitívny účinok na zvýšenie svalovej hmoty.Vlastnosti podporujúce zdravie

Zmierňuje bolesť kĺbov
Podporuje proces detoxikácie a čistenia tela
Podporuje regeneráciu tkanív
Moduluje imunitný systém a obnovuje jeho prirodzenú rovnováhu
Má pozitívny vplyv na rast svalového tkaniva

AKO POUŽÍVAŤ
Odporúčané použitie: 3 kapsuly denne.
Neprekračujte odporúčanú dávku. Odporúčaný denný príjem nebol stanovený. Diétne doplnky nemôžu nahradiť pestrú stravu a zdravý životný štýl.

ZLOŽENIE
1 kapsula obsahuje Sarsaparilla (Hemidesmus indicus) 400 mg. Neobsahuje prísady alebo plnidlá. Balenie obsahuje 100 kapsúl.

Kontraindikácie
Nepoužívajte u ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek lieku. Tablety so sarsaparilli sú produkt, ktorý sa neodporúča pre tehotné ženy a dojčiace ženy.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: