Krídlatka japonská podzemok - Polygonum cuspidatum - 50g sekaný Náhľad

Krídlatka japonská podzemok - Polygonum cuspidatum - 50g sekaný

AR76766

Zloženie: Krídlatka japonská podzemok - Polygonum cuspidatum - 50g sekaný
Zaradenie: Borelióza

Na sklade

7,96 €

Detaily

Zloženie: Krídlatka japonská podzemok - Polygonum cuspidatum - 50g sekaný
Zaradenie: Borelióza

Krídlatka japonská podzemok sa používa v tradičnej čínskej medicíne a japonskej medicíne už tisíce rokov. Bylina sa najčastejšie používa ako liek na rôzne infekcie (ako bakteriálne, vírusové a plesňové), bolesti kĺbov, rovnako ako doplnok k ochorenia kardiovaskulárneho systému a niektorých typov rakoviny. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov chráni kardiovaskulárny systém, pečeň a bunky nervového systému.


APLIKÁCIA

    Pozitívny vplyv na imunitný systém
    Pozitívny vplyv kardiovaskulárny systém
    Estrogénna aktivita

    Ďalšie prínosy pre zdravie

    Zmierňuje ochorenia kĺbov
    Podporuje proces čistenia a detoxikácie organizmu
    Ovplyvňuje reguláciu metabolizmu


ZLOŽENIE
Balenie obsahuje sušené odrody japonskej odrody (Polygonum cuspidatum).
Stemesterové deriváty zahŕňajú: resveratrol, polydatín; antracénovej deriváty: emodín, parietyna, chryzofanol, kwestyna, cytreorozeina; flavonoidy: quercetin, luteolín, apigenin a ďalšie zlúčeniny zo skupiny fenolu, napríklad kyseliny protocatechuová, kyselina gálová, kyselina kumarová a fytosteroly ..

Kontraindikácie
Enzymatické nedostatky v zažívacom systéme. Zlúčeniny tanínu obsiahnuté vo krídlatka inhibujú enzýmy: trypsín (leptanie proteín), amylázy (škrob leptanie), a lipázy (tuk leptanie).
Vzhľadom na estrogénny účinok môže dlhodobý príjem znižovať syntézu mužských hormónov.
Japonské preparáty testosterónu sú kontraindikované pri hormonálne závislých rakovinách.

AKO POUŽÍVAŤ

Odvar
2 polievkové lyžice jemne mletej krídlatka japonskej zaliať 2 šálkami vriacej vody, prikryte a odložte 30-40 minút. Pite štyri dávky denne (1/2 šálky). Odvar sa môže použiť do obkladov a na umývanie pokožky (akné, seboroickej dermatitídy, ekzému, vredov) 2-6 krát denne. Liečba by mala trvať 3-6 mesiacov, s 1-2 týždňovou prestávkou.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii: