Ceanothus koreň - Ceanothus americanus - 50g mletý Náhľad

Ceanothus koreň - Ceanothus americanus - 50g mletý

AR76699

Zloženie: Ceanothus koreň - Ceanothus americanus - 50g mletý
Zaradenie: Borelióza

Na sklade

12,80 €

Detaily

Zloženie: Ceanothus koreň - Ceanothus americanus - 50g mletý
Zaradenie: Borelióza

Ceanothus americanus, tiež známy ako červený koreň, účinne podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela stimuláciou lymfatického systému, aby produkoval imunitné bunky a neutralizoval patogény. Okrem toho podporuje tráviace funkcie a ma upokojujúci účinok. Ceanothus americanus pochádza zo Severnej Ameriky. Koreň tejto rastliny sa používa po stáročia v tradičnej medicíne domorodých indianskych kmeňov. Kmeň Cherokee ho používal na zažívacie poruchy, indiáni Chippewian liečili zápchu a nadúvanie, dýchacie a pľúcne problémy a v kmeňoch Iroquis boli konzumované, aby posilnili a vyživovali krv a zabránili prechladnutiu. Indiáni si tiež všimli, že práškový koreň je dobré analgetikum a pomáha liečiť rany.

AKO POUŽÍVAŤ

Tinktura je najlepší spôsob využitia prínosov Ceanothus Koreňa pre zdravie.
Najefektívnejšia koncentrácia je 50% alkoholu 1:5. Takže 1 diel koreňa na 5 dielov alkoholu
Macerujte 2 týždne v tmavom hrnci bez prístupu k svetlu. Každý deň triasť. Nakoniec prefiltrovať.
Uchovávajte v tmavom obale mimo dosahu svetla. Užívajte 5-15 ml 4 krát denne.

Mletý koreň sa tiež môže konzumovať perorálne v množstve 0,5 až 1 čajová lyžička 3-4 krát denne po zmiešaní s vodou alebo inou tekutinou a v kokteiloch.

ZLOŽENIE: Ceanothus koreň 100%. Suroviny najvyššej kvality.
KONTRAINDIKÁCIE: Nepoužívajte počas tehotenstvo a dojčenia, pri užívaní antikoagulantov a pri precitlivenosť na tento produkt.


Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii: