Kaolín - biela hlina potravinárska - 1kg

AR72165

Nové

Zloženie: Kaolín - biela hlina potravinárska - 1kg
Zaradenie: Zlúčeniny prírodného pôvodu

Viac detailov

Na sklade

17,39 €

Detaily

Zloženie: Kaolín - biela hlina potravinárska - 1kg
Zaradenie: Zlúčeniny prírodného pôvodu

Kaolin - biela hlina je neobvyklou pochúťkou s ľahkou konzistenciou aj pre farmaceutické i kozmetické účely.
Bohaté na kremík a minerály. Tiež sa nazýva porcelánový íl. Vytiahnuté z hlbín zeme. Pripravená z vhodných sedimentárnych hornín ako sú usadeniny sušené na slnku a potom rozdrvené.

Vlastnosti podporujúce zdravie

Má vynikajúce absorpčné vlastnosti, čo v praxi znamená, že keď sa používa vnútorne viaže toxíny cirkulujúce v tele a urýchľuje proces ich vylučovania. Je to vynikajúca pomôcka pre adsorpciu stagnujúcej žlče počas čistenia organizmu, pretože znižuje riziko autointoxikácie (sebapoškodenie vlastnými metabolickými produktmi)

APLIKÁCIE

Biela hlina sa používa pri mnohých ochoreniach

Vnútorne:
Čistenie tela toxínov, žlčových usadenín
Používa sa po užití väčšieho množstva alkoholu
Pitie vodného roztoku hliny posilňuje zuby a výrazne zlepšuje tráviaci proces

ZLOŽENIE
Hlina obsahuje kremík, železo, draslík, horčík, titán, sodík, vápnik, veľké množstvá hliníka

AKO POUŽÍVAŤ
Hlina by sa mala zriediť vodou. Výsledné suspenziu pite s malými dúškami. Pre zostávajúce zvyšky nalejte vodu a tiež vypite. Na začiatku aplikácie môže hlina spôsobiť zápchu. Stačí, ak viete, že v prípade zápchy je potrebné urobiť klystýr. Nie je možné kontaminovať črevá hlinou. Ak si človek myslí, že má chorý a kontaminovaný tráviaci systém, je potrebné regulovať množstvo aplikovanej hliny v závislosti od potrieb tela.

Prvý cyklus 1-2 veľké lyžice hliny na 3 litre vody, vložte do nádoby pod krytom. Potom z času na čas premiešajte, nechajte 12-24 hodín stáť. Pite vodu s malými dávkami 0,5-1 l denne, kým sa tráviaci systém neustáli, stabilizuje a zlepší konzistenciu stolice.

Druhý a tretí cyklus používa jednu plnú čajovú lyžičku trikrát denne. Najlepšie je konzumovať hlinu:
ráno - na prázdny žalúdok
večer - pred spaním
počas dňa - pol hodiny pred jedlom alebo jeden a pol až dve hodiny po jedle

Hlina sa môže používať niekoľko mesiacov alebo dokonca rok. Je však vhodné urobiť prestávky. Napríklad môžete si vziať hlinu 21 dní a potom urobiť 9-dňovú prestávku. Dĺžka cyklu požití hliny by mala byť prispôsobená stavu a potrebám vášho tela.

KONTRAINDIKÁCIE A INTERAKCIE
Niekedy sa môže na začiatku liečby zdať, že sa choroba zhoršila. Neexistuje však žiadna liečba bez exacerbácie symptómov - je to dobre známa skutočnosť. Ak sa ochorenie zhoršilo, znamená to, že hlina priťahuje toxíny spojené s samotnou chorobou, vedie ich von z tela a podporuje regeneráciu. V takýchto prípadoch by ste sa mali pokúsiť odstrániť bolestivý syndrómy pomocou aplikácie hliny na miesta bolesti. Počas vnútorného použitia hliny na očistenie tela od toxínov, neužívajte lieky a injekcie. Tieto typy látok kontaminujú telo toxínmi. Takéto ošetrenie je zbytočné. Ak si človek myslí, že má chorý a kontaminovaný tráviaci systém, je potrebné regulovať množstvo aplikovanej hlinky v závislosti od potrieb tela.


Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: