Spirulina prášok - Arthrospira platensis - 750g Náhľad

Spirulina prášok - Arthrospira platensis - 750g

AR10978

Zloženie: Spirulina prášok - Arthrospira platensis - 750g
Zaradenie: Riasy a huby

Na sklade

30,38 €

Detaily

Zloženie: Spirulina prášok - Arthrospira platensis - 750g
Zaradenie: Riasy a huby

Spirulina platensis - havajské riasy s cennými vlastnosťami podporujúcimi zdravie. Obsahujú množstvo vitamínov a mikročastíc - spirulíny.

Potraviny, ktoré jeme, sú našou prvou líniou obrany pred negatívnymi účinkami životného stresu, kontaminácie, ožarovania a toxických chemikálií. Teraz existuje toľko potravinových výrobkov ochudobnených o dôležité živiny, takže sme veľmi málo imunní voči týmto negatívnym aspektom nášho prostredia. Dobrou správou je, že mnohé naše ochranné látky sú obsiahnuté v spiruline. Potraviny bohaté na betakaroten nás chránia pred dlhotrvajúcimi škodlivými vplyvmi prostredia. Spirulina obsahuje 10-násobok beta-karoténu ako mrkva. Takže aj napriek tomu, že nebudete jesť odporúčaných 4-9 porcií ovocia a zeleniny denne, Spirulina vám poskytne dôležité látky na podporu vašej prirodzenej ochrannej bariéry. Ľudia zvyčajne nejedia požadované množstvo bielkovín, pretože sa rozhodnú chudnúť a jesť s menej tukov, cholesterolu a chemikálií. Našťastie obsahuje Spirulina malé množstvo kalórií, takže si môžeme udržať štíhlu postavu bez toho, aby sme sa vzdali proteínov.  (súhrn 60% rastlinných bielkovín bez pridania tuku a cholesterolu obsiahnutého v mäse). Čisté mastné kyseliny sú kľúčom k zdraviu. GLA v materskom mlieku umožňuje zdravý vývoj kojencov, ktoré prirodzene poskytuje Spirulina. Železo pre zdravie žien a detí. Železo je potrebné pri budovaní silného tela. Spirulina obsahuje železo, horčík a stopové látky a je omnoho lepšie absorbovaná ako doplnky železa. Bohatý na komplex vitamínov B. Alga je bohatým zdrojom týchto vitamínov, ktoré umožňujú nášmu telu vybudovať zdravé tkanivá a nervy, a to najmä pre vegetariánov. Táto super potravina nie je produktom vedeckých laboratórií. Dnes je Spirulina konzumovaná mnohými ľuďmi po celom svete, ktorí sa starajú o správnu výživu.

Pre koho?
Spirulina je najintenzívnejšie skúmaná riasa, ktorá je opísaná v nespočetných knihách, článkoch a periodikách. Mnoho ľudí používa spirulinu kvôli vlastnému zdraviu a energii, aby udržal správnu hmotnosť a vyčistil telo. Je skvelá pred jedlom alebo počas jedla, aby neutralizovala účinky nezdravých potravín. Športovci objavujú väčšiu vytrvalosť a silu. Spirulina je ideálna pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky.

Spirulina je veľmi užitočná pre:
ľudí s problémami pri vstrebávaní a spracovávaní potravy organizmom (tieto mikročiastky sú veľmi ľahko asimilovateľné)
ľudí s avitaminózou alebo anémiou
ľudí konzumujúcih veľké množstvá živočíšnych bielkovín (bielkoviny získané z týchto mikroorganizmov, na rozdiel od živočíšnych mikroorganizmov sa ľahšie vstrebávajú a ponúkajú oveľa zdravšiu rovnováhu minerálnych potrieb)
ľudí ktorí konzumujú spracované potraviny
ľudí užívajúcich lieky dostupné iba na lekársky predpis (spirulina chráni obličky a pečeň)
ľudí s nadváhou
ľudí cvičiacich silový tréning alebo iné druhy športových cvičení

Využitie:
Výskumníci potvrdzujú, že užívanie 3-10 g spirulíny denne má priaznivý vplyv na naše zdravie. Pravidelné používanie je najväčším prínosom. Mnoho ľudí pripravuje ovocné koktaily s prídavkom spirulíny.Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: