Guarana extrakt 22% - 550mg x 100 kapsúl - Paullinia cupana Náhľad

Guarana extrakt 22% - 550mg x 100 kapsúl - Paullinia cupana

AR119471

Zloženie: Guarana extrakt 22%  - 550mg  x 100 kapsúl - Paullinia cupana
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach

Na sklade

12,78 €

Detaily

Zloženie: Guarana extrakt 22%  - 550mg  x 100 kapsúl - Paullinia cupana
Zaradenie: Doplnky v kapsuliach


Je to alternatíva k mletým semienkam guarany. Tento extrakt ponúkame v našej predajni vo voľnej forme alebo v kapsulách. Kapsuly odporúčame tým, ktorí hľadajú rýchle a pohodlné riešenia, zatiaľ čo prášok je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí radi uzatvárajú svoje obľúbené bylinky a navrhujú si vlastné zmesi.

ZLOŽENIE
1 kapsula obsahuje 650 mg extraktu z guarany (Paullinia cupana) štandardizovaného na 22% kofeínu a nosič - maltodextrín. Celulózová kapsula - vhodná pre vegánov.


DÁVKOVANIE A AKO POUŽÍVAŤ

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula 1 alebo 2 krát denne, t.j. 550 alebo 1100 mg extraktu z guarany (vrátane 121 mg alebo 242 mg kofeínu). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Doplnky stravy nemôžu nahradiť pestrú stravu a zdravý životný štýl.
Skladujte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou.


KONTRAINDIKÁCIE
Obsahuje kofeín; neodporúča sa deťom a tehotným ženám; nekonzumujte s inými produktmi, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými zložkami s podobným účinkom.


Precitlivenosť na guaranu alebo kofeín.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: