Butia superba - Červená kwao krua - Butea superba - 50g mletý Náhľad

Butia superba - Červená kwao krua - Butea superba - 50g mletý

AR75916

Zloženie: Butia superba - Červená kwao krua - Butea superba - 50g mletý
Zaradenie: Afrodiziaká

Tento produkt už nie je dostupný

15,28 €

Detaily

Zloženie: Butia superba - Červená kwao krua - Butea superba - 50g mletý
Zaradenie: Afrodiziaká

Červená Kwao Krua (Butea superba) je plazivá rastlina, ktorej hľuzovité korene používajú thajskí muži už viac ako 100 rokov ako prostriedok na zlepšenie kondície a energie. V thajskej ľudovej tradícii je používanie červenej Kwao Krua mužskou populáciou zvykom. Po celé generácie si muži posilňovali svoju sexuálnu kondíciu a fyzickú výkonnosť s touto rastlinou. Názov Red Kwao Krua (Red Kwao Krua) sa vzťahuje na červenú farbu výlučkov, ktoré sa objavia po odlupovaní čerstvej kôry z koreňa.

Vlastnosti podporujúce zdravie
V Thajsku sú hľuzy Butea superba súčasťou miestnej kultúry a folklóru.
Predpokladá sa, že táto rastlina môže zvýšiť radosť a spokojnosť.

ZLOŽENIE:
Balenie obsahuje práškový koreň červeného Kwao Krua (Butea superba).
V koreňoch Butea superba sú flavonoidy - vrátane butesuperínu A a B, glykozidov;
Surovina najvyššej kvality. Iba pre vonkajšie aplikácie.

INTERAKCIE A NEŽIADUCE ÚČINKY:
Butea root superba používaný zvonka v správnych množstvách nespôsobuje vedľajšie účinky.

Červená Kwao Krua (Butea superba, červená Kwao Khruea, Kwao Krua Dang) je plazivý ker vyskytujúci sa prirodzene v listnatých lesoch v Thajsku, Vietname a Indii, kde ho po stáročia používali miestni muži ako prostriedok na udržanie sexuálnej kondície. Medzi rastlinami známymi ako Kwao Krua je možné rozlíšiť Biele Kwao Krua (Pueraria candollei) a Čierny Kwao Krua (Mucuna collettii), ktoré spoločne patria do tej istej rodiny Leguminosae a sú bežne používané pôvodnou populáciou.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili: