Bu Gu Zhi - Babchi - Psoralea corylifolia - 50g vcelku Náhľad

Bu Gu Zhi - Babchi - Psoralea corylifolia - 50g vcelku

AR75912

Zloženie: Bu Gu Zhi - Babchi - Psoralea corylifolia - 50g vcelku
Zaradenie: Byliny

Na sklade

7,61 €

Detaily

Zloženie: Bu Gu Zhi - Babchi - Psoralea corylifolia - 50g vcelku
Zaradenie: Byliny

Bu Gu Zhi - Babchi - Psoralea corylifolia - 50g vcelku (Kód: AR75912)

Bu Gu Zhi - Babchii (Psoralea corylifolia, Babchi, Bakuchi) je rastlina široko používaná v indickej aurvédskej a tradičnej čínskej medicíne. Babchi obsahujú esenciálny olej, ktorý obsahuje furanokumarín - psoralen. Aplikácia na kožu ju stimuluje a spôsobuje začervenanie. Výsledkom kapilárnej expanzie je lepšia pokožka a stimulované epidermálne bunky - melanoblasty - začnú produkovať pigment. Semená aplikované zvonka na kožu sú v Indii používané ako účinný prostriedok proti albínizmu a psoriáze. Semená najvyššej kvality sú dovezené priamo z Indie od osvedčeného výrobcu.

APLIKÁCIA: Inhibuje proliferáciu keratinocytov, Stimuluje pokožku

Bu Gu Zhi semená v Indii sa už celé generácie používajú ako prostriedok obnovy prirodzeného vzhľadu pleti. Špeciálne pripravený olej alebo macerát zo semien pomáha znižovať biele škvrny na koži, ktoré sú výsledkom zníženia produkcie melanínu - farbiva nachádzajúceho sa v kožných bunkách. Aj keď to väčšina ľudí považuje za kozmetickú chybu, koža, ktorá nemá ochranný účinok melanínu, má zvýšenú citlivosť na ultrafialové žiarenie a súvisiace riziko spálenia.

ZLOŽENIE: Balík obsahuje semená Bu Gu Zhi - Babcia (Psoralea corylifolia). Semená obsahujú početné účinné látky, z ktorých najdôležitejšie sú: psoralen (furanokumarín); flavonoid psoralidín, izobavachín, isobavachínový chalkón, neobavachínový flavon;

AKO POUŽÍVAŤ: (Pre vonkajšie použitie.)

Olej na vtieranie: Pomlete semená zmiešajte spolu so sezamovým olejom alebo olivovým olejom.

Macerát: Pomleté semená sa zmiešajú s vlažnou vlažnou vodou, aby sa získala suspenzia vhodná na natieranie.

INTERAKCIE A NEŽIADUCE ÚČINKY: Furanokumaríny majú fotosenzibilizujúci účinok - zvyšujú náchylnosť na slnečné svetlo a iné zdroje UV žiarenia. Vyhnite sa priamemu a dlhotrvajúcemu vystaveniu slnečnému žiareniu, pretože to môže spôsobiť ťažké popáleniny. Citlivosť na slnko môže pretrvávať niekoľko dní po prerušení užívania. Nepoužívajte na otvorené rany. Nepoužívajte v tehotenstve.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: