Muira Puama - Ptychopetalum olacoides - 1kg sekaný Náhľad

Muira Puama - Ptychopetalum olacoides - 1kg sekaný

AR76532

Zloženie: Muira Puama - Ptychopetalum olacoides - 1kg sekaný
Zaradenie: Byliny

Na sklade

33,20 €

Detaily

Zloženie: Muira Puama - Ptychopetalum olacoides - 1kg sekaný
Zaradenie: Byliny


Muira puama (Lirosima ovata) - táto rastlina, pochádzajúca z amazonských lesov, sa nazýva tiež ako strom síl a potencie.
Nie je to nič divné, pretože bola objavená brazílskymi kmeňmi Indiánov, ktoré boli očarené silou tejto rastliny.
Využívali túto rastlinu nielen na posilnenie tela mužov, ktorí mali väčšiu silu na riešenie každodenného lovu a expedície,
ale aj na zvýšené libido muža. Zmeny sa vyskytli nielen v mužskej psychike, ale predovšetkým v ich reprodukčných orgánoch,
ktoré sa snažili byť pripravené na akciu.

Muira puama pôsobí hlavne na ľudský nervový systém. To robí takzvaný neurónový rastový faktor. Neuróny v mozgu sú lepšie živené, ich životnosť sa rozširuje, čo tiež zvyšuje duševnú a fyzickú odolnosť tela. To uľahčuje vyrovnanie sa so stresovými situáciami.
Pomáha tiež znížiť intenzitu chronického stresu a úzkosti a vďaka tomu, že funguje neuroprotektívne, škodlivé faktory zanechávajú v mozgu menšie známky. Pomáha tiež jednoduchšie regenerovať bunky a neuróny. Existujú testy ktoré dokazujú, že Muira puama môže tiež udržiavať a zlepšovať náladu, ktorá je spojená s dopamínovými a adrenergnými receptormi.
Je potrebné pridať k blahodárnym účinkom na nervový systém, aj účinky na pamäť, koncentráciu a učenie. Má vlastnosti inhibítorov acetylcholínesterázy, čo znamená, že prenos v nervovom systéme sa zlepšuje - čo zahŕňa všetky pozitívne účinky Muira puama.
Nemožno zabudnúť, že táto rastlina sa v prvom rade prejavuje afrodiziakálnym účinkom, podporujúcim erekciu u mužov a zvyšovaním frekvencie a kvality orgazmu u žien.

Použitie:
Zvýšenie sexuálnej výkonnosti
Zlepšenie koncentrácie a pamäte
Posilnenie nervového systému
Pozitívne účinky na nadmerný a chronický stres
Podporuje udržanie pozitívných nálad a stavov
Podporuje správne fungovanie kĺbov
Zvyšuje vstrebávanie živín a podporuje správne fungovanie tráviaceho systému

Zloženie:
100% kôra Muira puama najvyššej kvality.

Spôsoby použitia:

Odvar:
Lyžicu kôry variť v pohári vody asi 15 minút.  Pite až 2 poháre denne. Po troch týždňoch urobte prestávku.

Tinktúra:
Zalejte kôru 20% -25% alkoholom. Odložte na pár dní na teplom mieste a čas od času sa pretraste. Precedte. Konzumujte lyžicu denne. Uchovávajte na chladnom mieste.

SYNERGY
Muira puama môže vykazovať väčšiu silu v kombinácii so ženšenom, guaranou, zázvorom, damianou, katuabou.

Vedľajšie účinky:
Existujú prípady pretrvávajúcej bolestivej erekcie u mužov v priebehu 24 hodín s použitím afrodiziak, ktoré okrem iného obsahujú Muira puama.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: