Macamix bez cukru (maca, quinoa, amaranth) 340g Náhľad

Macamix bez cukru (maca, quinoa, amaranth) 340g

AR325

Zloženie: Macamix bez cukru (maca, quinoa, amaranth) 340g
Zaradenie: Superfoods

Tento produkt už nie je dostupný

16,27 €

Detaily

Zloženie: Macamix bez cukru (maca, quinoa, amaranth) 340g
Zaradenie: Superfoods


Macamix bez cukru je vynikajúcim zdrojom základných živín, uhľohydrátov, bielkovín, zinku, železa, ďalších minerálov a vitamínov: A, C, B1, B2, B6, niacínu a kyseliny listovej. Je to lahodný instantný nápoj vyrobený z kombinácie maca, quinoa, amarantu s pikantnou príchuťou škorice. Neobsahuje lepok.

Macamix je životný štýl! Je to jedlo kozmonautov, prechodných ľudí, športovcov, aktívnych a kreatívnych ľudí, ktorí dávajú viac a viac potrebujú.

Perfektný raňajkový nápoj

Vlastnosti podporujúce zdravie:

posilňuje a vyživuje telo,
Dodáva energiu,
zlepšuje libido,
má antidepresívny účinok,
funguje anabolicky,
znižuje hladinu cholesterolu,
zlepšuje pamäť a koncentráciu,
znižuje únavu,
posilňuje imunitný systém.


AKO POUŽIŤ

Pridajte 3 čajové lyžičky Macamixu do svojho nápoja (mlieko, vodu, jogurt, ovocnú šťavu) a vychutnajte si lahodné a energické raňajky.

Nutričné ​​hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota je 338,3 kcal (1426,4 kJ) / 100 g
Tuky 4,3 g
- vrátane nasýtených 0,63 g
Sacharidy 57,9 g
- vrátane cukrov 7,89 g
Bielkoviny 11 g
Vláknina 12 g
Sodík 0 g

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

20 ďalších produktov v rovnakej kategórii: