Múka z tekvicových semien 250g Náhľad

Múka z tekvicových semien 250g

AR371

Zloženie: Múka z tekvicových semien 250g
Zaradenie: Múka

Na sklade

6,94 €

Detaily

Zloženie: Múka z tekvicových semien 250g
Zaradenie: Múka


Múka z tekvicových semienok – zelená, jemná, s veľmi výraznou chuťou tekvicových semienok, s protirakovinovými a antiparazitárnymi vlastnosťami.


AKCIA
Rastlinné fytosteroly obsiahnuté v tekvicových semienkach podporujú organizmus pri protirakovinovej, antiparazitárnej a antiprostatickej hypertrofii u mužov.

APLIKÁCIA
Vďaka zloženiu mononenasýtených a polynenasýtených mastných kyselín sa táto múka odporúča ľuďom, ktorí chcú udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi a predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam.
Múka z tekvicových semienok sa odporúča na pečenie chleba, koláčikov, mafinov, palaciniek, palaciniek a cestovín.
Je výborným doplnkom do müsli, jogurtov a kokteilov.


ZLOŽENIE
Múka z tekvicových jadier je cenná vďaka svojmu zloženiu. Obsahuje vápnik, fosfor, železo, horčík, zinok, selén, mangán a vitamíny A, E, C a vitamíny skupiny B.

Energetická hodnota v 100 g výrobku:

Energetická hodnota 425,2kcal / 1788 kJ / 100g
Tuky 16 g – vrátane nasýtených tukov 3 g
Sacharidy 13 g – vrátane cukrov 1g
Bielkoviny 58 g
Soľ 0 g

Informácie o alergénoch
Môže obsahovať: lepok, sezam, sóju, orechy: lieskové orechy, arašidy, vlašské orechy, makadamové orechy, mandle.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii: