Gou Teng - Uncaria rhynchophylla - 50g Náhľad

Gou Teng - Uncaria rhynchophylla - 50g

AR77299

Zloženie: Gou Teng - Uncaria rhynchophylla - 50g
Zaradenie: Byliny

Tento produkt už nie je dostupný

7,86 €

Detaily

Zloženie: Gou Teng - Uncaria rhynchophylla - 50g
Zaradenie: Byliny

Gou Teng (Uncaria rhynchophylla) je rastlina používaná vo východnej medicíne, znižuje krvný tlak, upokojuje, pomáha pri liečbe epilepsie a vysokých krvných tlakov. Uncaria rhynchophylla je liečivá bylina, ktorá má sedatívne a antikonvulzívne vlastnosti, používané pri liečbe epilepsie vo východnej medicíne. Nedávne štúdie ukázali, že Gou Teng zabraňuje tvorbe beta-amyloidu. Beta-amyloid je proteín, o ktorom sa predpokladá, že je zodpovedný za tvorbu Alzheimerovej choroby a jej vývoj v mozgu. Okrem toho Uncaria rhynchophylla stimuluje angiogenézu, urýchľuje regeneráciu a hojenie.

PREVÁDZKU
Sedatívum: Menšia stimulácie CNS pomáha pri liečbe epilepsie, znižuje krvný tlak (ale nespôsobuje periférnu vazodilatáciu), antikoagulanciu

APLIKÁCIE
    Vysoký tlak
    Problémy s pečeňou
    Rozmazané videnie
    Závraty a bolesti hlavy
    Kŕče, zimnica
    Sčervenanie očí

AKO POUŽÍVAŤ
Odvar:
3g na pohár vody, variť asi 15 minút. Mali by ste piť ako teplý čaj. Piť 1-2x denne

ZLOŽENIE
Rhynchofylín, izorhynchofylín, korynoxín, izokornoxín, korýndeín, dihydrokorynantín, hirsutín, hirusutín

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: