Catuaba - Erythroxylum catuaba - 50g sekaný Náhľad

Catuaba - Erythroxylum catuaba - 50g sekaný

AR75922

Zloženie: Catuaba - Erythroxylum catuaba - 50g sekaný
Zaradenie: Byliny

Na sklade

6,37 €

Detaily

Zloženie: Catuaba - Erythroxylum catuaba - 50g sekaný
Zaradenie: Byliny

Táto známa rastlina, ktorá sa pestuje v dažďových pralesoch Amazonky, vykazuje veľmi pozitívny vplyv na ľudské telo. Jej schopnosti boli objavené indiánskym kmeňom Tupi a bola použitá pre niekoľko účelov. Jedným z účelov bolo uľahčenie prežitie osoby, ktorej nervový systém po jej podaní fungoval optimálnejšie - stimuloval, zaostril zmysly a zároveň znižoval stres. Po druhé, uľahčilo prežitie celého kmeňa kvôli jeho afrodiziakálnym vlastnostiam. Catuaba je jedným z najsilnejších bylín, ktoré ovplyvňujú potenciu a sexuálne schopnosti.

Vlastnosti podporujúce zdravie:
Po stáročia bola afrodiziakálna činnosť jedným z najdôležitejších faktorov pre človeka. Pomáha udržiavať sexuálnu výkonnosť aj v starobe. Podporuje sexuálnu formu pri rôznych poruchách. Zdá sa, že dokonca môže rozpútať erotické sny. Aj keď je známa ako afrodiziakum, jej vplyv na nervový systém je rovnako dôležitý. Stimuluje a posilňuje to. Zlepšuje náladu, pomáha zmierniť stres. Má relaxačný účinok na telo a súčasne dodáva silu a energiu. Umožňuje koncentráciu a zlepšuje pamäť. Katuaba obsahuje rôzne druhy alkaloidov, aromatických olejov, tanínov, fytosterolov a flavonoidov. Vďaka všetkým týmto zložkám má pozitívny vplyv na ľudské telo. Okrem toho je veľmi silným antioxidantom. Ako viete, antioxidanty spomaľujú proces starnutia a predlžujú životnosť buniek.


Použitie:
ako afrodiziakum
pri mužských problémoch
proti nadmernému stresu a nervovým problémom
zlepšuje kvalitu spánku
zlepšuje pamäť a koncentráciu
umožňuje vám udržať vysokú úroveň spokojnosti s životom
chráni pred vystavením negatívnymi faktormi
proti oslabeniu organizmu

Zloženie:
100% kôra z Erythroxylum catuaba. Surovina najvyššej kvality.

Použitie:

Odvar:
Lyžičku kôry variť v pohári vody asi 10 minút. Po ochladení pridajte lyžičku citrónovej šťavy a pite až trikrát denne.

Brazílsky čaj lásky
Lyžicu kôry variť 15 minút v litri vody so škoricovou tyčinkou a kusom koreňa sladkého drievka.
Po ochladení osladte. Odporúča sa, aby obaja partneri pili tento čaj.


Tinktúra
30 gramov kôry nalejte 0,5 litra vodky. Macerujte dva týždne, pretrepte každý deň. Pijte dve alebo tri polievkové lyžice denne.

Kôra môže byť použitá orálne po rozdrvení (0,5 gramov) až trikrát denne.

SYNERGIA
Kombinácia Catuaby s Guarana, Ginger a Muira Puama sa používa ako prostriedok stimulácie a posilnenia tela. Nápoj vyrobený z týchto byliniek sa nazýva "Super Sex Drink".

Kontraindikácie
Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia. Môže mať vedľajšie účinky pri dlhodobom používaní. Po určitej dobe používania by ste si mali urobiť prestávku.

Charakteristika rastliny:
Catuaba je malý strom, ktorý rastie až do výšky 6 metrov. Jeho listy sú oválne a podlhovasté a kvety sú mierne nažltlé, niekedy oranžové. Plody sú tmavo žlté a nepožívateľné.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: