Guarana extrakt 22% - Paullinia cupana - 500g Náhľad

Guarana extrakt 22% - Paullinia cupana - 500g

AR71619

Zloženie: Guarana extrakt 22% - Paullinia cupana - 500g
Zaradenie: Rastlinné extrakty

Na sklade

53,39 €

Detaily

Zloženie: Guarana extrakt 22% - Paullinia cupana - 500g
Zaradenie: Rastlinné extrakty

Guarana (Paullinia cupana) - 22% extrakt

Je to alternatíva k mletým semienkam guarany. Tento extrakt ponúkame v eshope vo voľnej forme alebo v kapsulách. Kapsuly odporúčame tým, ktorí hľadajú rýchle a pohodlné riešenia, zatiaľ čo prášok je výbornou voľbou pre tých, ktorí si radi zapuzdrujú svoje obľúbené bylinky a navrhujú si vlastné zmesi.

ZLOŽENIE
Guarana - čistý extrakt, štandardizovaný tak, aby obsahoval 22% kofeínu.

DÁVKOVANIE A APLIKÁCIA
Odporúčaná denná dávka je 1 odmerka raz alebo dvakrát denne, t.j. 600 alebo 1200 mg extraktu z guarany (vrátane 132 mg alebo 264 mg kofeínu).
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
Skladujte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou.


KONTRAINDIKÁCIE
Tehotenstvo, dojčenie, precitlivenosť na guaranu či kofeín.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: