Kava Kava - Piepor Opojný - 100g Palarasul - Piper methysticum Náhľad

Kava Kava - Piepor Opojný - 100g Melomelo - Piper methysticum

AR120553

Nové

Zloženie: Kava Kava - Piepor Opojný - 100g Melomelo - Piper methysticum
Zaradenie: Korenie

Viac detailov

Na sklade

29,99 €

Detaily

Zloženie: Kava Kava - Piepor Opojný - 100g Melomelo - Piper methysticum

Zaradenie: Korenie

Kava kava Melo Melo z Vanuatu

Je to jedna z najobľúbenejších kava konzumovaných na Vanuatu a je celkom známa na európskom. Štamgasti kava barov, čiže nakamalov, ho pijú najčastejšie popoludní a večer, aby si oddýchli po náročnom dni a oddýchli si pri chatovaní s priateľmi. Keďže sa nachádza na Vanuatu, túto odrodu nájdete predovšetkým v hlavnom meste tejto krajiny, teda v Port Vila. Najviac sa pestuje na malom ostrove patriacom Vanuatu – Ambae.

Názov Melo Melo pochádza z anglického slova „mellow“, čo môže byť prídavné meno a význam: mäkký, jemný, príjemný, ako aj sloveso s významom: relaxovať, dozrieť, zjemniť.

V EU možno kava kava vlastniť a predávať, ale nie je registrovaná ako potravina. To znamená, že nemôžeme poskytnúť informácie o tom, ako sa konzumuje.


ZLOŽENIE
Kava kava Melo Melo 100% z Vanuatu. Najvyššia kvalita!

waka: 70%, lawena: 30%

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: