Balzamikový ocot z Modeny RAPUNZEL 500ml Náhľad

Balzamikový ocot z Modeny RAPUNZEL 500ml

BL9700

Tato krajová specialita se připravuje výhradně v severoitalské provincii Modena

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

5,28 €

Detaily

Tato krajová specialita se připravuje výhradně v severoitalské provincii Modena. Vyrábí se zkvašením šťávy vybraných odrůd bio hroznového vína (Trebbiano, Lambrusco a další místní odrůdy). Během následného zrání v dřevěných sudech získává své charakteristické aroma a nedostižný buket, který je určen harmonickou rovnováhou sladké a kyselé. Balsamikový ocet výborně hodí do salátů, marinád a zeleninových pokrmů. Rajčata s mozzarelou a čerstvou bazalkou, zakapaná olivovým olejem a balsamikovým octem jsou vynikající.

HMOTNOSŤ: 500 ml
KRAJINA PÔVODU: Modena - Itálie
UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobek neobsahuje stopy alergenů.
ZLOŽENIE: vinný ocet, zahuštěný hroznový mošt, hroznový mošt. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Obsah přírodní kyseliny octové: 6 %.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G:

Energetická hodnota359 kJ/84 kcal
Tuky0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy15,7 g
z toho cukry14,9 g
Vláknina0,5 g
Bielkoviny0,6 g
Soľ0,05 g

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

22 ďalších produktov v rovnakej kategórii: