Listy Epimedium - Horny Goat Weed - Epimedium grandiflorum - 50g sekaný Náhľad

Listy Epimedium - Horny Goat Weed - Epimedium grandiflorum - 50g sekaný

AR4624

Zloženie: Listy Epimedium - Horny Goat Weed - Epimedium grandiflorum - 50g sekaný
Zaradenie: Byliny

Na sklade

13,46 €

Detaily

Zloženie: Listy Epimedium - Horny Goat Weed - Epimedium grandiflorum - 50g sekaný
Zaradenie: Byliny

Horny Goat Weed - Yin Yang Huo (Epimedium sagittatum) v doslovnom preklade "bylina rohatej (alebo" nadržanej ") kozy" - ako hovorí legenda, bola pomenovananá kvôli úžasnej sexuálnej aktivite kôz, ktoré predtým jedli túto rastlinu. Afrodiziakálny vplyv Epimedium rastlín bol pravdepodobne známy oveľa skôr.

V tradičnej čínskej medicíne, Yin Yang Huo bol použitý v bylinných zmesiach pre dlhovekosť od dávnych čias. Predpokladalo sa, že má priaznivý účinok na posilnenie aspektu Yang, zvyšuje libido a má tiež schopnosť odblokovať tok energie Qi. Horny Goat Weed alebo inak Yin Yang Huo časom začal byť spájaný predovšetkým s činnosťou zvyšovania libida, zatiaľ čo mnoho ďalších vlastností tejto rastliny boli jednoducho zabudnuté. Epimedium obsahuje vo svojom zložení icarine - zlúčeninu s všestranným účinkom.

Vlastnosti podporujúce zdravie:
Znižuje oxidačný stres
Chráni bunky

Extrakty z listov Horny Goat Weed majú antioxidačné účinky a stabilizujú bunkové membrány. Je určená výlučne pre kozmetické aplikácie.

ZLOŽENIE:
Balenie obsahuje Horny goat listy - Yin Yang Huo (Epimedium sagittatum).
Epimedium obsahuje okrem iného ikaryna, ikariozyd A a B, kvercetín, epimedium A, B, C a iné zlúčeniny.

AKO POUŽÍVAŤ

Na vonkajšie použitie.

Odvar: 1 lyžičku listov (5 g) zalejeme pohárom vriacej vody, necháme 20 minút prikryté. Potom prefiltrujeme.
Varenie: 1 čajová lyžička epimedium listy zalejte pohárom vody, priveďte k varu, potom varte ďalších 10 minút na miernom ohni.

INTERAKCIE A NEŽIADUCE ÚČINKY
Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia.

CHARAKTERISTIKA ZARIADENIA
Horny goat weed - Yin Yang Huo (Epimedium sagittatum) je rastlina patriaca do rodu Epimedium - trvalka dráčnatá (Berberidaceae). Druhy Epimedium zahŕňajú mnohé druhy nachádzajúce sa v južnej Ázii, ale niektoré sa vyskytujú len v oblasti južnej Číny. Vzhľadom na jej pôsobivý vzhľad a cenné vlastnosti, Yin Yang Huo sa rastlina ochotne pestuje po celom svete. Vytvára kompaktné zhluky a vytvára krásne visiace, zvonovité kvety, preferuje mierne tieniste a vlhké miesta. Rastie až do výšky 25 cm.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Pred použitím sa poraďte s herbalistom. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

Zákazníci, ktorí zakúpili tento produkt, si tiež kúpili:

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: