Stévia tinktúra 1:1 50 ml Náhľad

Stévia tinktúra 1:1 50 ml - Stevia rebaudiana

AR103567

Nové

Zloženie: Stévia tinktúra 1:1 50 ml - Stevia rebaudiana 
Zaradenie: Výťažky

Viac detailov

Na sklade

11,95 €

Detaily

Zloženie: Stévia tinktúra 1:1 50 ml - Stevia rebaudiana 
Zaradenie: Výťažky

Stevia (Stevia rebaudiana) je rastlina známa všetkým svojim sladiacimi vlastnostiam. Jej domovinou je Južná Amerika, kde jej listy pôvodní obyvatelia používali mnoho rokov na sladenie jedál a nápojov. Málokto však vie, že stévia má tiež významné antibakteriálne vlastnosti. Štúdie ukázali, že extrakty stévie ničia spirochéty Lymskej boreliózy.

ZLOŽENIE:
tinktúra Steviae Tinktúra 1:1
List Stevia, certifikovaný etylalkohol, destilovaná voda, rastlinný glycerín.
Obsah etanolu v tinktúre: 20-25%.

NÁVOD NA POUŽITIE
Odporúčaná denná dávka: 1 kvapkadlo trikrát denne. Zriediť v malom množstve vody alebo vziať pod jazyk. 1 dávka kvapkadla (pipety) je asi 0,5 ml.

Obsah v dennej dávke: 1,5 ml extraktu stévie.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výživové doplnky sa nemôžu používať ako náhrada pestrej stravy a nenahrádzajú zdravý životný štýl.

Tento produkt obsahuje malé množstvo alkoholu, menej ako 100 mg na jednu porciu.

Kontraindikácie:
Alergický na niektorú zo zložiek. Nepoužívať u malých detí, tehotných a dojčiacich žien. Môže byť škodlivý pre ľudí trpiacich alkoholizmom.

AKO UCHOVÁVAŤ
Uchovávajte v uzavretej nádobe pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Chráňte pred svetlom a vlhkosťou. Sediment je prírodný jav.

Informácie k bylinám

Pre viac informácií o použití v tradičnej prírodnej medicíne Vás musíme odkázať na herbáre alebo na externé zdroje na Internete alebo v literatúre. Podľa aktuálne platného nariadenia Európskej komisie č.1924 / 2006 nie je možné u produktov uvádzať žiadne nepovolené zdravotné alebo výživové tvrdenia, ktoré neboli schválené Európskou komisiou alebo Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Zdravotné tvrdenie znamená výrok, ktorý naznačuje alebo vyvoláva dojem, že sa jedná o liečebné účinky na ľudský organizmus. Tento produkt je uvedený na trh v SR ako rastlinný výťažok a surovina na ďalšie spracovanie. Nemá schválené diagnostické ani liečivé účinky a nejedná sa o liek. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovajte v chlade, suchu a tme. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.

19 ďalších produktov v rovnakej kategórii: